Kurumsal

Mtk Madencilik

Mtk Madencilik 2004 Yılında Ayvacık Tuztaşı Köyü Mevkiinde kurulmuştur. 2011 yılında saatte 500 ton kapasiteli kırma eleme tesisi ve yeni makina parkı ile üretimine devam eden şirketimiz aynı zamanda yıllık kapasitesini 1 milyon tona çıkarmıştır. ÇED olumlu belgesini de almıştır. Şirket merkezi Altınoluk / Edremit Balıkesir'dir.

Mtk Madencilik; Balıkesir ve Çanakkale Merkezleri ile tüm ilçeleri olmak üzere, karayolları, belediyeler, inşaat müteahitleri, Edremit ve Çanakkale de ki beton santrallerinin agrega ihtiyacını karşılamak üzere 2004 yılından beri faaliyetini sürdürmektedir.

DEĞERLERİMİZ

Mtk Madencilik Değerleri, Misyon ve Vizyonu

Misyonumuz

Mtk Madencilik olarak, sürdürülebilir, sağlıklı ve emniyetli çalışmayı tesis etmek ve çevreye karşı duyarlı, hukuka saygılı, ekonomik ilkelere bağlı kalarak ülkemizde madencilik faaliyetlerinde bulunmak en önemli misyonumuzdur

Vizyonumuz

MTK Madencilik olarak en üst teknolojiyi her daim kullanarak ve tecrübeli personellere işletmemizde istihdam sağlayarak, Ülkemizin agrega maden yataklarını aramak ve ortaya çıkarmaktır.

Tesis Görüntüleri

Mtk Madencilik Maden Üretim Kırma- Eleme Yıkama Tesisi Görüntüleri

Çevre Politikasımız

Doğayı ve Çevreyi Koruyoruz

Çanakkale Ayvacık’ta bulunan kırma-eleme ve yıkama eleme tesislerimizde gerek patlatma sırasında, gerekse toplama nakliye ve yükleme sırasında oluşabilecek çevre kirliliği ve toza karşı toz engelleme sistemi ile çalışıyoruz. Tesisimizde çevre ve doğaya hiç bir zarar vermeden, ağaç ve ormanlarda toz bırakmadan ülkemizin alt ve üst yapısının en gerekli malzemesi olan agregayı titizlikle yüksek hacimlerde üretiyoruz.

MTK MADENCİLİK LTD. ŞTİ. BÖLGEMİZİN DOĞAYA SAYGILI VE İZİNLERİ TAM OLAN ÖNCÜ FİRMASIDIR

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

+90 (266) 396 52 11