Maden Tesisimiz

Mtk Maden Tesisi İşletmesi

Ayvacık Çaltı Mevkiinde bulunan agrega üretim tesisimizde günlük ortalama 4000 ton kalker agregası üretilmektedir. Çevreyi kirletmeden ve doğayı bozmadan, bölgemizin  inşası ve geleceğine  katkıda bulunmak üzere firmamız agrega üretimi yapmaktadır.

Maden İşleri Genel Müdürlüğü'nün ve Çevre Şehircilik Bakanlığı'nın denetiminde üretim yapmaktayız. Güvenli bir şekilde ocağımızda kademe çalışmaları yapılmaktadır. Makina parkımız dahilinde bulunan Kırıcı ve delici makinalar, excavatör, loder, kamyon, kırma eleme makinaları ve yıkama makinaları ile üretim yapmaktayız. Yine makina parkımızda bulunan kamyon ve tırlar ile bölgemizde ki beton santralleri ve kamu ve özel müteahitlere hizmet vermekteyiz.

Agrega Üretim Şeması

Firmamız bünyesinde bulunan kaya delici (rok) makinası ile ruhsat sahası içerisinde oluşan kademelerde, delik tertibi ile delinen, sonrasında çed olumlu belgesi şartlarına bağlı olarak, yetkili firmaca patlatma işlemi yapılan, sonrasında patlatılan taşın ekskavatörler ile kamyonlara yüklenerek kırma eleme tesisine nakli yapılmaktadır.

Tesiste kırılan ve sınıflara ayrılan agrega, kamyonlara yüklenerek müşterilere ve alıcılarına gönderilmektedir.

Nasıl Üretiyoruz

Doğaya, çevreye ve insana değer vererek üretim
İş Sağlığı ve Güvenliği, ekip çalışmalarına önem verme, Müşteri odaklı çalışma, Eğitilmiş; deneyimli işgücü birikimini en önemli varlık olarak görme, Çevreyi koruma, Topluma katkıda bulunma, insana değer verme gibi değerler üretimimizin en önemli fonksiyonudur.
Gelecek Nesillere Mirasımızdır.
Büyük Hacimlerde Üretiyoruz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

+90 (266) 396 52 11